Матеріально – технічне забезпечення закладу освіти

Комунальний заклад «Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смизької селищної ради» розміщений в будівлі 1970 року, загальною площею 3516 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 600 учнів.

Заклад розташований за адресою: смт Смига, вул. Дружби, 2. Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по школі складає 20 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту.

Територія закладу огороджена, але місцями відсутня огорожа та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 28 навчальних кабінетів, 1 спортивний зал, їдальня на 100 посадочних місць, майстерня з трудового навчання (слюсарна майстерня, столярна майстерня, механічна майстерня), спортивний майданчик, на якому знаходиться футбольне поле, волейбольна площадка та гімнастичний комплекс.

З 28 навчальних приміщень 10 використовується для навчання учнів початкової школи, 14 – для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

· 1 кабінет української мови та літератури;

· 2 кабінети математики;

· 2 кабінети іноземної мови;

· 1 кабінет історії;

· 1 кабінет географії;

· 1 кабінет біології;

· 1 кабінет фізики;

· 1 кабінет хімії;

· 2 кабінети інформатики.

Навчальний заклад має кабінети для педагогічних працівників (учительську для початкових класів та для старших класів), кабінет соціально – психологічної служби, медичний кабінет, кабінет директора, кабінет секретаря, 3 кабінети заступників директора, кабінет педагога-організатора, навчальні лабораторії: фізики, хімії, біології, 1 приміщення технічного персоналу, гардероб, роздягальня для учнів на уроках з фізичної культури.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, лабораторіях; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету. У закладі працює три кабінети інформатики (один – для учнів початкових класів та два – для учнів 5 - 11 -х класів). У даних кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (10+1) з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

У школі працює 1 точка доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1. Усього ПК у закладі 28
Із них:
Робочі місця учнів в кабінеті інформатики 20
Робоче місце учителя інформатики 2
Робочі місця адміністрації 7
Робочі місця учителів – предметників, психолога, педагога-організатора 2
2. Інтерактивна панель 2
3. Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс) 19
4. Інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, проектор) 7
5. ПК, що підключені до мережі Інтернет 27
7. Кількість учнів на один ПК в кабінетах інформатики 24
8. Кількість учнів на один ПК в закладі 20
9. Проектори 3

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «УАРНет» зі швидкістю 100 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Смизькою селищною радою, іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу: dubno_osvita11@ukr.net

Сайт закладу: smyga-school.edukit.rv.ua

Кабінет фізики, біології, хімії та географії забезпечені на 75% необхідним обладнанням для виконання демонстраційних дослідів, лабораторних робіт та фізичного практикуму. В даних кабінетах наявні інтерактивні комплекси. Кожен навчальний кабінет має паспорт,в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, систематизовано навчально-методичне забезпечення. На першому поверсі закладу розміщено:

· Інформаційно-довідковий куточок щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях;

· Інформаційні стенди «Безпека життєдіяльності в надзвичайних ситуаціях»,

· Стенди «Голос школи», «Єдина родина», «Школа сьогодні», «Наші випускники – наша гордість», «Слава небесній сотні».

На другому поверсі закладу розміщено:

· Музей Бойової слави;

· інформаційні стенди «Вам, випускники», «Державна підсумкова атестація», «Учителеві на замітку»

· стенд «Повертайся живим»,

· фото виставка «Один день з життя школи».

У закладі є 3 внутрішніх туалети (1 туалет для дівчат (на 4 кабінки з дверцятами), 1 туалет для хлопців (на 4 кабінки з дверцятами), 1 туалет для працівників школи). Якість ремонту вбиралень – достатня.

В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, влучно підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності територіальної громади селища, знаходиться на балансі закладу та належить йому на правах оперативного управління.

Кiлькiсть переглядiв: 539