• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини, оголошення
«Увага! Діти на дорозі!»

В рамках тижня безпеки дорожнього руху : «Увага! Діти на дорозі!» 4 вересня відбулася зустріч учнів Смизької ЗОШ І-ІІІ ступенів з поліцейським офіцером Смизької ОТГ - Коханцем Р. Ю. Це була не просто бесіда , а щире безпосереднє спілкування, під час якого учні дізналися багато нового та закріпили свої знання з правил дорожнього руху.

Поліцейський побажав учням безпечного й радісного життя, а ми, в свою чергу висловлюємо подяку представникові поліції та чекаємо на нову зустріч.

/Files/images/поліцай.jpg

«Добрий день, Країно знань!»

Ось і знов пролунав перший дзвоник у Смизькій ЗОШ І-ІІІ ступенів…

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів, учнів та батьків цей осінній день постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника.

Перше вересня – це щось більше ніж просто початок нової пори року – осені. Для більшості дітей цей день – справжнє свято. Свято нових знань, зустрічі з шкільними друзями та вчителями, які покажуть їм нові незвідані куточки Країни знань.

Для першокласників цей навчальний рік стане першим, для випускників – останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Нехай дзвенить — веселий, галасливий!

Хай срібний голос чують звідусіль!

Хай буде рік шкільний для нас щасливий!

Для цього ми докладемо зусиль.

/Files/images/1_вересня.jpg

/Files/images/123_2.jpg
Шановні батьки, учні, педагоги!

1 вересня о 9:00 год відбудеться святкова лінійка для 1, 11 класів.

Для учнів 2 – 10 класів урочистості з нагоди дня Знань, урок здоров’я будуть проводитися по класах.

У зв’язку з підвищеними ризиками поширення епідеміологічної ситуації, пов’язаної із коронавірусом, перебування батьків у приміщенні школи заборонено.

Батькам, які прийдуть на святкову лінійку прохання дотримуватися карантинних норм з обов’язковою наявністю засобів індивідуального захисту.

Адміністрація

Про зарахування дітей до 1-х класів

У зв'язку з тим, що батьки не подавали заяви в електронному вигляді, розпочинаємо прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів з 22 травня по 02 червня 2020 року, включно за графіком:

Понеділок з 10:00 - 15:00

Вівтрок з 10:00 - 15:00

Середа з 10:00 - 15:00

Четвер з 10:00 - 15:00

П'ятниця з 10:00 - 15:00

Прийом документів буде здійснюватись з дотриманням правил соціального дистанціювання, використовуючи засоби індивідуального захисту. Зарахування дітей до закладу буде здійснене не пізніше 01 липня 2020 року та оприлюднене 02 липня 2020 року на інформаційному стенді та сайті закладу.

До першого класу зараховуються діти, як правило, з 6-ти років, які досягли шкільної зрілості. У випадку, коли кількість заяв щодо вступу дитини до 1-го класу навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, кому станом на 1-ше вересня виповнилося повних 6 років. Заяви подавати на територію обслуговування, що закріплена за закладом освіти.

Перелік документів щодо прийому дітей до 1-ого класу:

1. wym-1591264694477

2. wym-1591264752564

3. wym-1591264794828

4. wym-1591264890358

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу

/Files/images/12_1.jpg

/Files/images/12_2.png.
ПРОВЕДЕННЯ ПІДСУМКОВОГО ОЦІНЮВАННЯ ТА ОРГАНІЗОВАНОГО ЗАВЕРШЕННЯ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
Шановні педагоги, батьки та учні!
У період карантину як ніколи важливо підтримувати зв’язок та ділитися інформацією. Саме тому Міністерство освіти і науки підготувало для вас новий формат спілкування – щотижневі розсилки з найбільш актуальними новинами шкільної освіти, рекомендаціями та листами МОН, а також іншою інформацією, яка може бути корисною для вас та ваших учнів.

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 11 ТРАВНЯ Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня. Це означає, що всі заклади освіти, зокрема школи, продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.З огляду на це ось на що потрібно звернути увагу:

  • Лист МОН щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину – тут і про організацію дистанційного навчання, і про заповнення журналів та виставлення оцінок, і про зарплати вчителів. Новина про це тут, безпосередньо лист можна завантажити тут.
  • Рекомендації МОН щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року.
  • 22 квітня т.в.о. Міністра Любомира Мандзій провела трансляцію, де онлайн відповідала на питання освітян щодо карантину. Ознайомитись із її записом можна тут.
Також ми створили для вас спеціальний сайт, де зібрано всю інформацію про зміни в освіті через карантин (для шкіл там є окремий розділ) – mon-covid19.info. Будь ласка, ознайомтеся!ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙНДля організації дистанційного навчання школи можуть використовувати відеоуроки для учнів 5-11 класів у межах проєкту Всеукраїнська школа онлайн. Їх можна переглядати на YouTube-каналі МОН та ще на 15 телеканалах і медіаресурсах. За результатами двох тижнів роботи, 54% українців позитивно оцінили проєкт.На YouTube-каналі МОН уроки публікуються і зберігаються в окремих списках відтворення для кожного класу:
Це повинні знати всі!

На даний час остаточно не визначено, як новий коронавірус впливає на дітей та вагітних, однак у випадку захворювання на ГРВІ необхідно негайно повідомити лікаря.

Про це повідомляється на сайті Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

"Це новий вірус, і ми поки що недостатньо знаємо про те, як він впливає на дітей чи вагітних. Ми знаємо, що вірусом можуть заразитися люди будь-якого віку, але поки що не зафіксовано випадків смерті дітей, пов’язаних із новим коронавірусом. Вірус є летальним у рідкісних випадках, поки що в основному серед людей похилого віку, які раніше мали проблеми зі здоров’ям. Ми уважно стежимо за ситуацією та будемо оприлюднювати нову інформацію, щойно вона з’являтиметься", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, громадянам радять негайно звертатися за медичною допомогою, якщо спостерігається підвищення температури, кашель або утруднене дихання; повідомити свого лікаря у разі поїздок у регіони, де виявлено випадки інфікування новим коронавірусом, або про можливий тісний контакт з тими, хто приїхав з одного з цих регіонів і має респіраторні симптоми.

В ЮНІСЕФ також навели симптоми нового коронавірусу: підвищення температури, кашель і задишка. У важчих випадках інфекція може викликати пневмонію або утруднення дихання; у рідкісних випадках захворювання може бути смертельним.

Вірус передається через прямий контакт повітряно-крапельним шляхом, зокрема, через кашель і чхання, а також торкання поверхонь, забруднених вірусом. Ще невідомо, наскільки довго вірус може жити на поверхнях, але прості дезінфікуючі засоби можуть його вбити.

Разом з тим, за рекомендаціями ЮНІСЕФ, використовувати медичну маску варто, якщо є респіраторні симптоми (кашель або чхання), для захисту інших.

В ЮНІСЕФ нагадали, що для уникнення зараження сім'ям слід дотримуватися кількох запобіжних заходів: часто мити руки, використовуючи мило та воду або спиртовмісні засоби для миття рук; прикривати рот і ніс при кашлі або чханні; уникати тісного контакту з усіма, хто має симптоми застуди або грипу; звертатися до лікаря, якщо є підвищена температура, кашель або важко дихати; уникати прямого незахищеного контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу

/Files/images/img20200311_13233741_1.jpg/Files/images/img20200311_13245832_1.jpg

.
Участь у Всеукраїнському проєкті неформальної освіти "Відкривай Україну"

З 26 лютого шкільна команда "ЕКО-патруль" бере участь у Всеукраїнському проєкті неформальної освіти "Відкрий Україну", який допоможе підліткам адаптуватися до дорослого життя, випробувати на собі реальні рольові моделі командної взаємодії і створити спільну справу з командою однодумців.

Конкурс читців Шевченківської поезії

Конкурс читців Шевченківської поезії - це свято весни, краси, творчості, майстерності, таланту обдарованих учнів нашого закладу. Вшановуючи пам’ять поета, 21 лютого 2020 року у школі відбувся конкурс на кращого читця Шевченкових творів серед учнів 3-11 класів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській». 20 учасників змагалися за право представляти освітній заклад на відбірковому етапі конкурсу.

Результати конкурсу:

І вікова категорія:

І місце

- Панасюк Елла, учениця 3 класу Старомиколаївської філії І ступеня Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІ місце

- Фесюк Вікторія, учениця 3-Б класу Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

- Мартинова Мар’яна, учениця 3 класу Старомиколаївської філії І ступеня Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

- Лебединський Олексій, учень 3-А класу Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

- Пасічник Діана, учениця 3-В класу Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

- Тимрук Богдана, учениця 4 класу Старомиколаївської філії І ступеня Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІ вікова категорія:

І місце

- Петрук Віта, учениця 10 класу Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІ місце

- Волянюк Аліна, учениця 9-А класу Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

- Грищук Андрій, учень 6-А класу Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

- Бородейко Ліза, учениця 5-А класу Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

- Штихалюк Віталіна, учениця 5-А класу Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Бондарчук Юлія, учениця 7-Б класу Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Україна - країна нескорених

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та усіх тих, хто віддав життя, захищаючи незалежність і свободу України, у школі протягом 18-19 лютого проведено виставкові проекти «Майдан: деталі», «Мій майдан»; організовано перегляд документальних фільмів із серії «Зима, що нас змінила», тихі акції «Ангели пам’яті», екскурсії до шкільного музею «Вам – наша шана і любов». 20 лютого біля пам’ятника Героям Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм «Україна – країна нескорених», який підготували учні школи. До заходу долучилися священнослужителі, працівники клубних закладів, Смизької дитячої музичної школи, Смизького ЗДО.

Вшанування патріотів - це не просто святий обов’язок, це наша шана і гордість за них, за їхню відданість, за відвагу.

Герої не вмирають! Вони завше будуть в наших серцях.
Слава Україні!
Героям Слава!
Слава Небесній Сотні!

/Files/images/небесна.png

.
Оголошення!

У зв'язку з покращенням епідеміологічного стану з 17.02.2020 року у Смизькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відновлюється освітній процес.

/Files/images/_Stalo_vidomo_koli_hmelnicki_shkolyari_pidut_do_shkoli_1_2016_01_29_03_28_28.jpg

Оголошення!

В Смизькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з 04.02.2020 року призупинено навчання до покращення епідеміологічного стану.

/Files/images/карантин.jpg

"Квіти у полі, там, де Крути..."

Сьогодні, 29 січня, учнівська молодь хвилиною мовчання вшанувала пам'ять героїв Крут, молодих захисників УНР, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. Щемливі слова про жертовність у боротьбі за вільну державу, виконання Державного Гімну України прозвучали під час літературної години «Квіти у полі, там, де Крути…»

/Files/images/Крути 2020.jpg

День Соборності України

З нагоди відзначення Дня Соборності України у школі проведено наступні заходи: вікторину серед учнів 7-х класів «Моя Україна – єдина країна», тематичні інформаційні повідомлення серед учнів 1-4-х класів «Заради Соборності України», тематичні години історії серед учнів 10-11-х класів «На шляху до Соборності України», години спілкування серед учнів 5-11-х класів «Соборна наша Україна – одна на всіх, як оберіг!», виховний захід для учнів 9-х класів «Від роду до народу слався, Україно!», флешмоб «День Злуки – тримаймося за руки!»

/Files/images/Соборність 1.jpg/Files/images/Соборність2.jpg

Методичне об'єднання вчителів початкових класів

17 січня 2020 року члени методичного об`єднання вчителів початкових класів провели чергове засідання, на якому за круглим столом розглянули питання про створення системи виховного простору в початковій школі.

/Files/images/поч класи.jpg

Підводимо підсумки ІІ туру учнівських олімпіад за 2019-2020 навчальний рік

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін - це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, покликаний заохотити учнівську молодь до вивчення окремих предметів.
Учні Смизької загальноосвітньої школи завоювали 21 призове місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. І в котрий раз в переліку серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І - ІІІ ступенів Дубенського району за набраними балами - КОМАНДА СМИЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І - ІІІ СТУПЕНІВ ЗАЙМАЄ І МІСЦЕ.

Вітаємо призерів учнівських олімпіад та їх наставників! Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Методичне об'єднання вчителів української мови та літератури

10 січня 2020 року на базі Смизької загальноосвітньої школи I-lll ступенів проведено методичне об'єднання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури з теми "Організація проєктної діяльності на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури".
Майстер - клас із досвіду роботи для педагогів нашої громади провела учитель Рівненської гуманітарної гімназії, лауреат Всеукраїнського конкурсу " Учитель року - 2018" у номінації " Українська мова та література " Островська Катерина Миколаївна з теми "Простір таємної боротьби проєктів через призму потреб центеніалів".

/Files/images/МО укр мови.jpg

Веселий Новий рік

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі.
Чекали й дочекались! Напередодні канікул у школі відбулося святкування Нового року для учнів початкових класів. Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій.

/Files/images/Веселий нр1.jpg/Files/images/Веселий нр2.jpg

Акція "Подаруй дитині свято"

Святий Миколай завітав до діток пільгових категорій та діток з особливими освітніми потребами, передавши подарунки, які були зібрані учнями школи під час акції "Подаруй дитині свято".

/Files/images/леся+.jpg

Свято "Рукавичка до Святого Миколая"

/Files/images/Свято.jpg

Миколай мандрує світом

Світом Миколай мандрує,
Радість дітворі дарує!
Всіх, хто чемним був
Добрий святий не забув –
Із подарунками він до нас прибув!

/Files/images/миколай.jpg

Андріївські вечорниці

В школі відбулися « Андріївські вечорниці». Веселі конкурси, ворожіння, співи запальних народних пісень, а також смачне частування варениками та пиріжками – все це зуміло подарувати хороший настрій усім присутнім.

/Files/images/Андріївські вечорниці.jpg

Прикріпи червону стрічку

Для того, щоб надати учням інформаційну підтримку в питаннях здорового способу життя, об’єктивну інформацію про ВІЛ і СНІД, сформувати практичні навички поведінки в ситуаціях ризику, виробити толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих з 02.12. по 06.12.2019 року Шкільним парламентом спільно з соціально-психологічною службою було проведено міні-флешмоб та загальношкільну акцію «Прикріпи червону стрічку», виставку плакатів «Діти проти СНІДу», перегляд фільму «Життя на повну силу».

/Files/images/Прикріпи червону стрічку.jpg

І (зональний) етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2020"

Завершився І (зональний) етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2020" у номінації "Початкові класи". Перемогу здобула учитель початкових класів Мартинівської філії І ступеня Смизької ЗОШ І-ІІІ ступенів Смизької селищної ради Клімова Ірина Анатоліївна. В загальному заліку Ірина Анатоліївна набрала найбільшу кількість балів і тепер буде продовжувати змагання на обласному етапі. Вітаємо її з перемогою та бажаємо успіхів на обласному етапі!

/Files/images/І (зональний) етап Всеукраїнського конкурсу Учитель року 2020.jpg

Захисти життя - зупини насильство

25 листопада 2019 року у Смизькій ЗОШ І-ІІІ ступенів стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля». Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насилля, тому акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої його форми. Акція розпочалась зі створення інформаційних стендів учнями 8-х класів «Захисти життя – зупини насильство!». Психологом Панасюк О.Я було проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Добро починається з тебе». Педагогом-організатором Пилипчук Л.М. проведено відеолекторій з елементами бесіди, в який увійшли теми «Насильство та кримінальна відповідальність», «Булінг – мовчати не треба», класними керівниками організовано перегляд фільму «Небезпечна гра», присвяченого боротьбі проти рабства та торгівлі людьми. Членами шкільного парламенту знято відеоролик «Мій улюблений світ без насильства».

/Files/images/насильство стоп.jpg

Профорієнтаційна робота

27 листопада відбулася зустріч старшокласників із випускником школи, заступником начальника кафедри ВП спеціалістів Державної спеціальної служби транспорту полковником Герасимчуком О. А., який провів профорієнтаційну роботу щодо навчання у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна.

/Files/images/Профорієнтаційна робота.jpg

Заходи до Дня пам’яті жертв голодомору

Не можна забувати про минуле. Пам'ятаймо, щоб не допустити трагедії у майбутньому. У школі з нагоди Дня пам'яті жертв голодомору відбулась низка заходів: зазальношкільний захід «Запалюємо пам'яті свічу», уроки Скорботи і Пам'яті, присвячені висвітленню подій, що відбулися під час голодомору в Україні; показ презентації «Пам'ятаймо і шануймо трагічні сторінки історії українського народу»; проведення бесід у класах «Про Голодомор 1932-1933 рр. в Україні»; екскурсії на виставку художньої літератури в шкільну бібліотеку "Забуттю не підлягає".

/Files/images/Заходи до Дня памяті.jpg

Посвята у першокласники

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Два місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, 25 листопада відбулося традиційне свято для молодших учнів – «Посвята у першокласники».
Під час гри-квесту школярі показали хороші знання українських народних казок, відгадуваючи кадр з мультфільму, загадки, завдання на ерудицію.Кожен першокласник отримав пам'ятний сертифікат та медаль.

/Files/images/Посвята у першокласники.jpg

Урок справедливості

22 листопада 2019 року учні 8-х класів Смизької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів здійснили екскурсію в Дубенський міськрайонний суд. "Урок справедливості" проводила суддя Олександра Жуковська, яка розповіла про права і обов'язки дитини, були запропоновані ситуативні задачі, для вирішення яких потрібно було "ввімкнути" логічне мислення, життєвий досвід, а також проявити гуманізм.
Дякуємо, Олександрі Юріївні, за цікаву та пізнавальну зустріч.

/Files/images/Урок справедливості.jpg

" Навігатор вибору професії"

22 листопада для учнів 9-10 х класів працівниками ДМФ було проведено профорієнтаційну роботу з теми " Навігатор вибору професії".

/Files/images/навігатор професії.jpg

"Україна - країна нескорених"

День Гідності та Свободи у школі відзначали заходами, що нагадали про доленосні події в Україні, коли українці постали на захист демократичних цінностей, прав і свободи людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Для учнів було організовано перегляд документального фільму " Революція Гідності.Пишемо історію", екскурсії в шкільний музей Бойової слави, загальношкільний захід "Україна - країна нескорених", години спілкування " Україна. Поступ свободи", "Україно, твій народ вже нікому не здолати", покладання квітів до пам'ятника Героям Небесної Сотні, до меморіальної дошки випускника школи, який загинув в зоні АТО, Сергію Кочетову.

/Files/images/україна.jpg

Шкільний ярмарок

Осінь багата не тільки врожаями, а й святами. Традиційно восени у нашій школі проводиться ярмарок. Такий захід згуртовує всю шкільну родину - учнів, учителів і батьківську громадськість. Школа у цей день нагадує вулик. Торти, пироги, тістечка, печиво, вафлі, цукерки, – чого тільки не приготували учні початкових класів разом з своїми батьками та класоводами. Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й батьки та вчителі Акцент ярмаркування – збір коштів на святкування Нового року.

/Files/images/шкільний ярмарок.jpg

"З класом класно!"

Учні 5-7класів представили свої шкільні стіннівки до проекту "З класом класно!"

/Files/images/з класом класно.jpg

Свято "Осінній ярмарок"

15 листопада класним керівником 3 класу Перетятко А. В. у Старомиколаївській філії I ступеня було проведено свято "Осінній ярмарок!" Завдяки цьому виховному заходу учні ознайомилися із поняттям ярмарок, з традиціями його проведення в Україні. Розвивали допитливість, цікавість, бажання знати більше про культуру, побут і звичаї українського народу. Виховували інтерес до народної творчості. До свята долучилися батьки, які підготували домашню випічку та солодощі, а учні із задоволенням продавали їх на ярмарку. Зібрали 1232 грн. Педагогічний колектив вирішив передати їх учневі 6-го класу Смизької ЗОШ I-III ступенів Лисенку М., у якого діагноз ДЦП. Щиро дякуємо вчителям, батькам, дітям, які активно взяли участь і долучилися до нашого заходу! Весело і з користю проведено час.

/Files/images/миколаївка нова.jpg

І етап обласного огляду-конкурсу читців-гумористів "Поліські пересмішники"

8 листопада у школі відбувся І етап обласного огляду-конкурсу читців-гумористів "Поліські пересмішники". Переможцями стали учениця 4-А класу Конакова Маріанна та учениця 9-А класу Волянюк Аліна.

/Files/images/пересмішники.jpg

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

8 листопада старшокласники та вчителі приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктану національної єдності.

/Files/images/радіодиктант.jpg

Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п"янить

До Дня української писемності та мови учні 8-А класу (класний керівник Федорова В.Г.) підготували читацьку конференцію на тему «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить».

/Files/images/федорова мова.jpg

Мандрівка містом майстрів

З метою профорієнтаційної роботи 6 листопада проведено квест серед учнів 10-11класів "Мандрівка містом майстрів". Перемогу здобула команда 11 класу.

/Files/images/місто майстрів.jpg

Нагородження переможців з вільної боротьби

Вкотрий раз учні школи, члени спортивної секції з вільної боротьби, Кубик Яна, Братасюк Дмитро та Нагалка Артем здобули перемоги в обласних та Всеукраїнських змаганнях з вільної боротьби. Нагородив переможців президент Рівненської обласної федерації вільної боротьби І. Ілюсь.

/Files/images/вільна бор.jpg

Методичне об’єднання вчителів іноземної мови

Метою засідання методичного , яке відбулося 31 жовтня на базі Смизької ЗОШ І-ІІІ ступенів, було розгляд питання «Планування ефективного уроку», висвітлення сучасних методів підвищення рівня якості знань учнів та особливості структури сучасного уроку іноземної мови.

/Files/images/іноземники.jpg

Методичне об"єднання педагогів-виховників

31 жовтня класні керівники школи приєдналися до роботи міжшкільного методичного об’єднання педагогів-виховників з теми «Настільна інтерактивна гра «Скарби премудрості батьків» як універсальний практичний ресурс оновлення виховного процесу». Авторську інтерактивну гру презентувала ЗДВР Тараканівського ліцею Чорнобай О.П. Учасники семінару виступили у ролі експертів, всебічно проаналізувавши зміст, форми та методи, які пропонуються даною грою.

/Files/images/виховники.jpg

Засідання обласної ради старшокласників

Голова Шкільго праламенту Прихорчук Юлія 30 жовтня стала учасницею засідання обласної ради старшокласників, яке проходило на базі КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради. Школярам презентували діяльність дитячого екологічного парламенту КЗ «Станція юних натуралістів» РОР. Під час роботи в групах учні напрацювали та презентували ідеї збереження землі, води, повітря, флори та фауни, а також взяли участь в екологічному квесті. Завершальним етапом насиченого дня стало напрацювання у групах плану роботи обласної ради старшокласників «Імпульс» на наступний рік.

/Files/images/старшокласники.jpg

Семінар-практикум вчителів фізичної культури, трудового навчання, предмету Захист Вітчизни

30 жовтня у школі відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури, трудового навчання, предмету Захист Вітчизни, під час якого обговорювалися нормативно-правові документи щодо якісного викладання даних предметів.

/Files/images/трудовики.jpg

Засідання Методичної ради

29 жовтня на базі Смизької ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено засідання Методичної ради, під час якого обговорено підсумки проведення І етапу та про підготовку до ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, а також до районної виставки-ярмарку «Освітянські обрії Дубенщини – 2020».

/Files/images/метрада.jpg

Методичне об'єднання вчителів суспільних предметів

29.10.2019р. на базі Смизької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося міжшкільне методичне об'єднання вчителів суспільних предметів. Вчителі працювали над темою: "Реалізація компетентнісного підходу на уроках історії та правознавства.

/Files/images/методичне обєднання вч.jpg

Як уникнути небезпеки на дорогах

23 жовтня, капітан поліції Мирослава Вжос та капрал поліції Тетяна Федькович відвідали учнів Смизької ЗОШ І-ІІІ ступеня. Бесіда проходила під гаслом «Як уникнути небезпеки на дорогах» або «Безпека дорожнього руху - це життя». Увагу неповнолітніх пішоходів було звернуто, перш за все, на правила переходу проїжджої частини - адже часто причиною аварійних ситуацій на дорозі стають самі діти.
На зустрічі зі школярами співробітники поліції розповіли про значення різних знаків дорожнього руху, пояснили, що у темний час доби водіям складно побачити пішоходів у темному одязі, тому дуже важливо використовувати світловідбиваючі елементи.
«Головною метою таких зустрічей є не тільки підвищень знань неповнолітніми Правил дорожнього руху, а й мотивація їх до вивчення та використання їх у житті. Адже бути учасником дорожнього руху - це значить брати відповідальність за себе та тих, хто поруч» пояснила старший інспектор ювенальної превенції Мирослава Вжос.

/Files/images/небезпека на дорогах.jpg

Запобігання та протидія булінгу в закладах освіти

22 жовтня на базі Смизької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для працівників психологічної служби Смизької ОТГ на тему: «Запобігання та протидія булінгу в закладах освіти», який провела методист психологічної служби Дубенського відділу освіти Харчишина Марія Олександрівна. На семінарі була розглянута нормативно-правова база з даного питання, а також методи діагностики та профілактики булінгу. Учасники семінару отримали методичні рекомендації та практичні навички для подальшої роботи.

/Files/images/_poverh/0-02-0a-d9b4e44ca9d4deb81712e3b1e17f2d64acf6049d4cf59479e427015572e24a0f_f98030c1.jpg

Осіння толока

Весело та корисно провели час.

/Files/images/dnannya/74231763_670643053422324_7677154750546051072_n.jpg

Мистецька виставка нашого земляка Миколи Шевчука "У нашім раї на землі"

16 жовтня на персональноу виставку художніх полотен нашого земляка завітали учні Смизької ЗОШ.

/Files/images/_poverh/IMG_20191016_142813.jpg

Урок доброти

З 2 по 4 жовтня учні та педагоги школи долучились до проведення «ІІ Всеукраїнського уроку доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин). Його присвячують Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначають 4 жовтня.

/Files/images/kolaj/IMG_20191002_115348.jpg

Свята Покрова

Фестиваль патріотичної пісні, прози і поезії твори образотворчого мистецтва "Свята Покрова".

/Files/images/kolaj/72282045_667133997106563_1461722867140919296_n.jpg

Козацькі забави

Гарний осінній день, багатий, щедрий, різнокольоровий зібрав учнів на спортивному майданчику. В епіцентрі заходів, присвячених Дню захисника України, - традиційні «Козацькі забави». Значну частину козацьких розваг склали спортивні змагання між командами 6-х класів «Гайдамаки» та «Отамани». Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими, сильнішими об'єднували учасників. У такі моменти усвідомлюєш, що патріотизм – це звичайний стан повсякденного життя, це шанобливе ставлення до звичаїв і традицій, це гаряче почуття свого людського й національного обов'язку.

/Files/images/kolaj/71821374_665485083938121_8933842162513084416_n.jpg

День учителя в Смизькій школі

Щороку, у першу неділю жовтня, вся країна вітає вчителів із професійним святом. У святково прикрашеній актовій залі 4 жовтня відбувся святковий концерт, присвячений Дню вчителя, на який запросили усіх вчителів школи й ветеранів педагогічної праці. Вся шкільна родина - від першокласників до одинадцятикласників - щиро дарували свої вітання вчителям під час виступу.

/Files/images/kolaj/71323799_660829894403640_1838268388057546752_n.jpg

Тиждень "Стоп насильству"

З 23 по 27 вересня у школі пройшов тиждень з попередження жорстокості та насильства в учнівському середовищі. Учні взяли участь у конкурсі малюнків «Світ без насильства очима дітей», виховних годинах «Створімо серце доброти» (1-4 класи), тренінгах «Я - проти насильства», «Як налагодити стосунки з іншими» (9 клас) , переглянули фільм «Торгівля людьми - порушення прав людини» (10-11 класи).

/Files/images/shemi/72482763_658549974631632_2805969385074720768_n.jpg

Виставка-конкурс осінніх композицій

Осінь - цариця натхнення і яскравих фарб, цариця врожаю і прекрасних обрядів...

19 вересня у школі традиційно відбулася виставка-конкурс осінніх композицій "Хай сонце і квіти всміхаються дітям". Школярі із задоволенням взяли участь і продемонстрували свої творчі здібності: підготували різноманітні вироби із природних матеріалів. Нікого не залишили байдужим різнокольорові екібани, чудові букети з елементами художнього оформлення, складні квітково-фруктові композиції, прикрашені дарами осені, пожовклим листям. Деякі роботи сповнені глибоким символічним змістом, інші – тонким гумором, проте всі вони відзначаються національним колоритом, притаманним лише творчій душі.

/Files/images/осіння композиція.jpg

«Здоров’я і спорт поруч ідуть»

З 9 по 13 вересня у школі відбувся тиждень фізкультури та спорту: «Веселі старти» для учнів 3-4 класів, футбольні турніри, змагання з перетягування канату та багато чого цікавого, головне - «дружба і спорт поруч ідуть» . Вітаємо переможців!

/Files/images/веселі старти.jpg

Районне фольклорне свято "З народної криниці"

Учні школи, учасники хореографічного гуртка "Вікторія", спортивного гуртка "Майстри шкіряного м'яча" та учасники районного етапу військово-патріотичної гри "Сокіл(Джура)" взяли участь у святковій ході районного фольклорного свята "З народної криниці", яке відбулося 8 вересня 2019 року в місті Дубно.

/Files/images/тиждень фізкультури.jpg

Свято першого дзвінка «Найсвітліша дорога – до школи»

Здрастуй, рідна школо! Вітаємо всіх з початком нового навчального року! Яскравих вражень, нових ідей, несподіваних зустрічей!

/Files/images/Свято 1 дзвоника 2019.jpg

"Хай сонце і квіти всміхаються дітям".

12 вересня учні Старомиколаївської філії I ступеня взяли участь у конкурсі квіткових композицій "Хай сонце і квіти всміхаються дітям".

/Files/images/Мик1.jpg/Files/images/Мик2.jpg

.

Кiлькiсть переглядiв: 978