Затишна атмосфера навчального закладу спонукає своїх вихованців до творчості, відкриттів, постійного пошуку нового, розуміння того, що можна отримувати радість від знань, які дозволять стати конкурентноспроможними. Тому учні успішно засвоюють навчальні програми, беруть активну участь у предметних олімпіадах, захисті науково-дослідницьких робіт, проектів. Визначальною рисою школи – є психологічний комфорт, доцільність, відлагодженість і організованість шкільного життя, прагнення вчителів навчити своїх вихованців самостійності, здатності приймати рішення, відповідати за свої вчинки. Колективу школи вдалося створити найголовніше – поєднати зусилля тих, хто навчає, і тих, хто вчиться, в єдиному прагненні перетворити рідну школу на острівець великих радощів для всіх її мешканців. Педагогічний колектив об’єднує високопрофесійних фахівців. Усім їм притаманне творче завзяття, неординарність, ініціативність, висока педагогічна культура, любов до професії.

У 2023 – 2024 навчальному році в Смизькому ліцеїі навчається 464 учні.

У Старомиколаївській філії І ступеня – 15 учнів.

У Мартинівській філії І ступеня – 11 учнів.

Всього класів – 27 і 1 ГПД. (у філіях – 6 класів).

Всього педагогічних працівників – 64. з них 58 – з вищою освітою, 2 – бакалавра, 1 - середня спеціальна, 3 - молодших спеціаліста.

Старших вчителів - 13.

Навчання проходить в одну зміну.

5 – 9 класи вивчають одну іноземну мову.

10-11 класи вивчають профільний предмет - історію України.

Щорічно в школі організовується індивідуальна та інклюзивна форма навчання для дітей з особливими потребами.

Пріоритети навчального закладу:

- розвиток особистості, створення умов навчання й виховання;

- удосконалення уроку шляхом особистісно орієнтованої системи навчання і виховання; - єдність навчальної і виховної роботи; - спрямування навчально-виховного процесу на розвиток дитини, реалізацію її інтересів.

Наша школа – це сходинки, якими дитина піднімається до знань, до духовних джерел народу, це святиня людяності, порядності, доброти. Наші двері завжди гостинно відчинені для всіх. Кожна дитина буде оточена любов’ю, турботою і зможе розкрити свої здібності.

Кiлькiсть переглядiв: 2040